KONST / Litografier / Litografier 7336723
nr 733 6723
Litografier
2 st, 1800-tal, motivets mått: 37 x 46, Picknick & Blåst
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 9 januari 2012
kl 18:38:20
1.000 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.800 kr
1.700 kr
2.000 kr